Тряпки Vileda

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Тряпки Vileda

Здавалося б, немає нічого легшого, ніж вибрати серветки для прибирання. Але це не так просто як здається! Багато таких виробів погано очищують і просто таки розмазують бруд. На протязі короткого часу вони втрачають форму, рвуться і їх доводиться викидати.

Вибираючи у магазині ганчірки для будинку хочеться, щоб вони впоралися із забрудненнями та бактеріями, добре поглинали вологу, були придатні для вологого та сухого прибирання, а також відрізнялися зносостійкістю та не залишали по собі ворсинок.

Всі ці якості є у серветок для прибирання Vileda Professional, що не може не подобається клінерам і господаркам, які хотіли б на 100% вирішувати завдання, які стосуються прибирання приміщень.

Бренд Vileda Professional вже більше 100 років виготовляє інвентар та інші атрибути для прибирання. Виробник крокує в ногу з часом і використовує лише інноваційні рішення у клінінгу. Системи прибирання цього бренду користуються популярністю у багатьох країнах світу, оскільки вони універсальні, практичні та довговічні.

Не виключенням стали й серветки цього виробника. Вони дуже якісні та відмінно очищують поверхні від бруду, жиру, вірусів та бактерій. При цьому вироби бренду чудово поглинають вологу і часто використовуються в громадських місцях, де більш високі вимоги до гігієни та санітарії. Товари Vileda чудово підходять для сухого та вологого клінінгу, оскільки однаково добре ліквідують забруднення у будь-якому стані.

Ганчірки Vileda часто використовують для прибирання в період епідемій, що як ніколи актуально у наш час. Вони легко та швидко знищують бактерії та віруси.

Особливості та переваги ганчірок Vileda:

 

  1. добре прибирають вологу, жир, відбитки пальців і не залишають розводів на дзеркальних поверхнях;
  2. прибирають до 99,99% бактерій без використання дезінфектанту;
  3. не залишають ворсу;
  4. стійкі до розривів;
  5. підходять для прибирання під час епідемій;
  6. можуть застосовуватися у вологому, сухому та мокрому стані;
  7. відмінно служать для чистового (фінішного) протирання будь-яких поверхонь

Придбати ганчірки та серветки Vileda Professional за низькою ціною ви можете у нашому інтернет-магазині sfera.ua. Менеджери магазину швидко сформують ваше замовлення та відправлять його за адресою.Up