Нітрилові рукавички оптом

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Нітрил, або як його ще його називають — синтетичний каучук, який є замінником природного каучуку використовується в багатьох галузях. Нам він знайомий за таким важливим атрибутом у побуті, як рукавички. Сьогодні практично жодна господиня не може обійтися без них. З цим аксесуаром робити будь-яку брудну роботу набагато легше і приємніше. Рукавички зберігають красу шкіри і перешкоджають втомі рук.

Рукотворна гума, з якої зроблені ці помічники по будинку дуже еластична,  тому матеріал легко трансформується і повертається в первинну форму після розтягування.

Механічні властивості нітрилу набагато вище, ніж у латексу. Ось чому рукавички з цього матеріалу дуже міцні, зносостійкі і стійкі до проколів.

Вироби з нітрилу витримують температурні коливання від - 40 до 100-140 градусів. Також їм не страшні тваринні жири, ефіри, масла та розчинники.

Якщо всередині цього аксесуара нема напилення з латексу, то такі моделі вважаються безпечними і гіпоалергенними для людської шкіри. При використанні рукавичок руки добре захищені від вологи і знаходяться в сухості і комфорті. Пересихання і лущення шкірних покривів під час роботи по дому і готування їжі вам не загрожує.

Нітрилові рукавички дуже еластичні, щільно сидять на руці і повторюють анатомію кистей, при цьому вони не сковують рухи, тим самим мінімізуючи втому. Матеріал має гладку і тонку текстуру, він не слизький і не блокує чутливість. Це дуже важливо, особливо коли важлива дрібна моторика.

 У нітрилових рукавичках дуже зручно і, головне, безпечно робити прибирання і готувати їжу, особливо різати м'ясо і чистити рибу, оскільки гума не пропускає забруднення і хвороботворні мікроорганізми. Рукавички з нітрилу виробляють у різних кольорах, в основному це синій, чорний і фіолетові кольори.

Підсумовуючи переваги нітрилових рукавичок можемо сказати, що вони:

 1. термостійкі
 2. мають високу механічну пам'ять
 3. міцні і зносостійкі
 4. не піддаються впливам мінеральних масел, кислот і лугів середньої концентрації, а також продуктам нафтопереробки
 5. високий рівень еластичності
 6. захищають руки від бруду, інфекцій та запахів
 7. знижують втому
 8. гіпоалергенні
 9. доступна цінаПри виборі нітрилових рукавичок звертайте увагу на виробника. Неякісні рукавички зазвичай швидко рвуться, не витримуючи механічного впливу. У нашому магазині ви можете замовити нітрилові рукавички оптом від бренду Фрекен Бок, який відомий своєю якісною продукцією для домашніх потреб.

Рукавички від Фрекен Бок для роботи по дому зберігають красу рук і чудово захищають їх від пошкоджень, бруду і неприємних запахів під час миття посуду, прання, прибирання, чищення овочів і обробки м'яса та риби. Цей практичний аксесуар забезпечує високу чутливість, а еластичний матеріал повторює форму руки і знижує втому. Вироби представлені в різних розмірах, тому є моделі як для чоловіків так і для жінок. Також ви можете вибрати упаковку з потрібною кількістю одиниць. 

Рукавички від Фрекен Бок це:

 

 1. інноваційні технології
 2. широка розмірна сітка
 3. великий вибір виробів з нітрилу
 4. краще співвідношення ціни і якості
 5. бездоганна репутація бренду


  Інтернет-магазин sfera.ua — зручна доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Одеса)

Нітрилові рукавички оптом ви можете замовити в інтернет-магазині sfera.ua і замовлення буде сформоване і відправлене вам в найкоротші терміни в будь-яке з міст України, а саме в Київ, Харків, Дніпро і Одесу.Up