Екологічна химия

Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Безфосфатна побутова хімія — відносно новий тренд в світі, який в Україні виник також нещодавно, але з кожним днем ​​у нього все більше послідовників. Сьогодні багато виробників обирають нішу більш безпечних для природи і організму людини продуктів.

Чому еко-тренд стає популярним — явище зрозуміле. Кожен день величезна маса шкідливих хімічних речовин потрапляє в каналізацію, а звідти ця ж хімія потрапляє в річки та озера. Кожне прання фосфатним порошком провокує зростання водоростей у водоймах, в які потрапляє брудна вода. Фосфати впливають не тільки на розмноження водоростей, а й на розмноження планктону. Чим більше у воді організмів і водоростей, тим більше вона непридатна для використання в якості питного джерела.

Фосфати — це хімічні сполуки металів і фосфорної кислоти. Вони роблять воду м'якше і підвищують її миючу здатність, тому більшість продуктів побутової хімії містять фосфати. Крім фосфатів існують ще вороги, які руйнують нашу екосистему — це ПАР (поверхнево-активні речовини, які знижують поверхневий натяг води). У складі звичайної побутової хімії ПАВи агресивні і токсичні, тому сильно забруднюють водойми.

Крім усього цього, небезпечні хімічні елементи безпосередньо згубно впливають на організм людини, потрапляючи на шкіру, в легені і залишки яких залишаються на кухонному посуді.

Звичайна побутова хімія набагато дешевше і виробляти її вигідно, але оскільки світ поступово відмовляється від цих речовин і турбота про навколишнє середовище і здоров'я людей сьогодні виходить на перший план, то це породжує інтерес і попит на безпечну і якісну і продукцію. Тому дуже важливо, щоб миючі компоненти розкладалися максимально швидко і бажано повністю, не встигаючи знищувати водойми.

Екологічно безпечна і натуральна побутова хімія на sfera.ua

Ми розуміємо наскільки важливо рятувати планету від екологічної катастрофи і бути орієнтованим на споживання більш натуральної і безпечної продукції. З цієї причини в нашому магазині sfera.ua ви знайдете товари, безпека яких підтверджена екологічним сертифікатом "Зелений Журавлик" № UA.08.002.419.

Продукція, яка представлена на сайті магазину не містить шкідливих для здоров'я компонентів, а саме фосфатів, відбілювачів і агресивних ПАР. При цьому ці засоби дуже ефективні проти бруду, жиру, органічних забруднень, а також вапняного нальоту. Пропонуючи екологічну продукцію в нашому магазині, ми намагаємося зменшити згубний вплив побутової хімії на екосистему. Якість товарів відчізняного виробника нічим не поступається іноземним аналогам, а ціна набагато нижче. Крім цього, еко-продукція нашого магазину міститься в спеціальній запатентованій, економічній і естетичній тарі, яка відповідає всім вимогам безпеки і оснащена зручними дозаторами.

Органічна побутова хімія оптом від виробника Фрекен БОК Go Green

Екологічно сертифіковані засоби від бренду Фрекен БОК Go Green — це перш за все турбота про навколишнє середовище і здоров'я людей, тому місія компанії звучить як Go Green — Save The Planet. Цю фразу можна трактувати як "будь екологічним — врятуй планету", тому компанія надала широку лінійку еко-продукції, яка може повністю замінити звичайну побутову хімію у вас на кухні, у ванній кімнаті і туалеті. Оптові закупівлі цієї органічної хімії будуть цікаві для мережі НоReCa, а також організаціям і компаніям, які підтримують еко тренд і дбають про екологію і здоров'я людей.

Серія органічної хімії Go Green представлена:

  1. засобами і бальзамами для миття посуду
  2. засобами для миття дитячого посуду, іграшок, овочів і фруктів
  3. еко спреями для всіх кухонних поверхонь
  4. універсальними миючими засобами для всіх поверхонь
  5. еко спреями для скла і дзеркал
  6. еко гелями для миття туалету
  7. еко засобами для миття підлоги

Органічна хімія Go Green гіпоалергенна і не містить агресивних і шкідливих для екології і людського здоров'я компонентів. Після використання чистячих і миючих засобів Go Green, вони розкладаються на біологічні складові на 80% вже за 28 днів, тому ця побутова хімія повністю екологічна і безпечна для навколишнього середовища.

Інтернет-магазин sfera.ua — зручна доставка по всій Україні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса)

Купити всю необхідну екологічну продукцію за вигідною ціною оптом і в роздріб, ви можете в будь-який час у нас на сайті sfera.ua. У найкоротші терміни ваша посилка приїде в одне з таких міст України як Київ, Харків, Дніпро і Одеса.

Up