Екологічна химия

Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. ФБ Засіб для миття посуду "Яблуко та манго" GO GREEN 0,5л (18 шт/ящ)_ТК, арт. 25475214
  ФБ Засіб для миття посуду "Яблуко та манго" GO GREEN 0,5л (18 шт/ящ)_ТК, арт. 25475214
  Special Price 78,25 грн
  ?
  Regular Price 92,06 грн
 2. ФБ Засіб для миття підлоги "Клевер" GO GREEN 1л (12 шт/ящ)_ТК, арт. 25490514
  ФБ Засіб для миття підлоги "Клевер" GO GREEN 1л (12 шт/ящ)_ТК, арт. 25490514
  Special Price 102,00 грн
  ?
  Regular Price 120,00 грн
 3. ФБ Бальзам для миття посуду з олією ромашки GO GREEN 0,5л, арт. 25475314
  ФБ Бальзам для миття посуду з олією ромашки GO GREEN 0,5л, арт. 25475314
  Special Price 71,81 грн
  ?
  Regular Price 84,48 грн
 4. ФБ Засіб для миття посуду "Лимон та олива" GO GREEN 0,5л, арт. 25475014
  ФБ Засіб для миття посуду "Лимон та олива" GO GREEN 0,5л, арт. 25475014
  Special Price 78,25 грн
  ?
  Regular Price 92,06 грн
 5. ФБ Засіб миючий для кухонь "Грейпфрут" GO GREEN 0,5л, арт. 25475714
  ФБ Засіб миючий для кухонь "Грейпфрут" GO GREEN 0,5л, арт. 25475714
  Special Price 111,38 грн
  ?
  Regular Price 131,04 грн
 6. ФБ Засіб чистячий для скла "Лимон" GO GREEN 0,5л, арт. 25475414
  ФБ Засіб чистячий для скла "Лимон" GO GREEN 0,5л, арт. 25475414
  Special Price 89,76 грн
  ?
  Regular Price 105,60 грн
 7. ФБ Гіпоалергенний засіб для миття дитячого посуду, іграшок,овочів,фруктів GO GREEN 0,5л(18шт/ящ)_ТК, арт. 25490006
  ФБ Гіпоалергенний засіб для миття дитячого посуду, іграшок,овочів,фруктів GO GREEN 0,5л(18шт/ящ)_ТК, арт. 25490006
  Special Price 84,86 грн
  ?
  Regular Price 99,84 грн
  Немає у наявності
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Безфосфатна побутова хімія — відносно новий тренд в світі, який в Україні виник також нещодавно, але з кожним днем ​​у нього все більше послідовників. Сьогодні багато виробників обирають нішу більш безпечних для природи і організму людини продуктів.

Чому еко-тренд стає популярним — явище зрозуміле. Кожен день величезна маса шкідливих хімічних речовин потрапляє в каналізацію, а звідти ця ж хімія потрапляє в річки та озера. Кожне прання фосфатним порошком провокує зростання водоростей у водоймах, в які потрапляє брудна вода. Фосфати впливають не тільки на розмноження водоростей, а й на розмноження планктону. Чим більше у воді організмів і водоростей, тим більше вона непридатна для використання в якості питного джерела.

Фосфати — це хімічні сполуки металів і фосфорної кислоти. Вони роблять воду м'якше і підвищують її миючу здатність, тому більшість продуктів побутової хімії містять фосфати. Крім фосфатів існують ще вороги, які руйнують нашу екосистему — це ПАР (поверхнево-активні речовини, які знижують поверхневий натяг води). У складі звичайної побутової хімії ПАВи агресивні і токсичні, тому сильно забруднюють водойми.

Крім усього цього, небезпечні хімічні елементи безпосередньо згубно впливають на організм людини, потрапляючи на шкіру, в легені і залишки яких залишаються на кухонному посуді.

Звичайна побутова хімія набагато дешевше і виробляти її вигідно, але оскільки світ поступово відмовляється від цих речовин і турбота про навколишнє середовище і здоров'я людей сьогодні виходить на перший план, то це породжує інтерес і попит на безпечну і якісну і продукцію. Тому дуже важливо, щоб миючі компоненти розкладалися максимально швидко і бажано повністю, не встигаючи знищувати водойми.

Екологічно безпечна і натуральна побутова хімія на sfera.ua

Ми розуміємо наскільки важливо рятувати планету від екологічної катастрофи і бути орієнтованим на споживання більш натуральної і безпечної продукції. З цієї причини в нашому магазині sfera.ua ви знайдете товари, безпека яких підтверджена екологічним сертифікатом "Зелений Журавлик" № UA.08.002.419.

Продукція, яка представлена на сайті магазину не містить шкідливих для здоров'я компонентів, а саме фосфатів, відбілювачів і агресивних ПАР. При цьому ці засоби дуже ефективні проти бруду, жиру, органічних забруднень, а також вапняного нальоту. Пропонуючи екологічну продукцію в нашому магазині, ми намагаємося зменшити згубний вплив побутової хімії на екосистему. Якість товарів відчізняного виробника нічим не поступається іноземним аналогам, а ціна набагато нижче. Крім цього, еко-продукція нашого магазину міститься в спеціальній запатентованій, економічній і естетичній тарі, яка відповідає всім вимогам безпеки і оснащена зручними дозаторами.

Органічна побутова хімія оптом від виробника Фрекен БОК Go Green

Екологічно сертифіковані засоби від бренду Фрекен БОК Go Green — це перш за все турбота про навколишнє середовище і здоров'я людей, тому місія компанії звучить як Go Green — Save The Planet. Цю фразу можна трактувати як "будь екологічним — врятуй планету", тому компанія надала широку лінійку еко-продукції, яка може повністю замінити звичайну побутову хімію у вас на кухні, у ванній кімнаті і туалеті. Оптові закупівлі цієї органічної хімії будуть цікаві для мережі НоReCa, а також організаціям і компаніям, які підтримують еко тренд і дбають про екологію і здоров'я людей.

Серія органічної хімії Go Green представлена:

 1. засобами і бальзамами для миття посуду
 2. засобами для миття дитячого посуду, іграшок, овочів і фруктів
 3. еко спреями для всіх кухонних поверхонь
 4. універсальними миючими засобами для всіх поверхонь
 5. еко спреями для скла і дзеркал
 6. еко гелями для миття туалету
 7. еко засобами для миття підлоги

Органічна хімія Go Green гіпоалергенна і не містить агресивних і шкідливих для екології і людського здоров'я компонентів. Після використання чистячих і миючих засобів Go Green, вони розкладаються на біологічні складові на 80% вже за 28 днів, тому ця побутова хімія повністю екологічна і безпечна для навколишнього середовища.

Інтернет-магазин sfera.ua — зручна доставка по всій Україні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса)

Купити всю необхідну екологічну продукцію за вигідною ціною оптом і в роздріб, ви можете в будь-який час у нас на сайті sfera.ua. У найкоротші терміни ваша посилка приїде в одне з таких міст України як Київ, Харків, Дніпро і Одеса.

Up