Порошок для посудомийних машин

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Будь-яка посудомийна машина потребує правильного догляду. Тому для кухонного помічника потрібен спеціальний засіб, який впорається з будь-якими забрудненнями. 

Вибір побутової хімії для посудомийних машин в масс-маркеті настільки великий, що розгубитися перед покупкою дуже легко. Засоби виробляються в різних видах, тому покупець часто задає собі питання: що краще для посудомийки — порошок або таблетки? 

Порошок має ряд переваг перед таблетками і для того, щоб зрозуміти які плюси використання цього засобу, варто для початка вивчити його склад. Порошкові засоби для посудомийних машин — це сипуча суміш, яка може бути однорідною або з додаванням різних видів гранул. У них обов'язково повинні бути присутні:

 1. ПАРи, які розщеплюють залишки їжі
 2. сіль, яка перешкоджає накипу на нагрівальному елементі
 3. ензими, які ліквідують складні забруднення
 4. фермент субтилізин, який розщеплює забруднення і полегшує їх видалення під час мийки
 5. кисневий відбілювач
 6. консерванти, які допомагають зберегти властивості засобу
 7. ароматизатори для приємного запаху порошку

Для того, щоб зрозуміти скільки порошку потрібно на цикл мийки, варто обов'язково читати інструкцію на упаковці, оскільки дозування визначається в залежності від виробника — десь воно більше, а десь менше. Є види порошку, в яких вже є мірна ложка або стаканчик. Перевищувати дозування зазначене на коробці не рекомендується. В іншому випадку засіб може не змитися з поверхні посуду або утворюється велика кількість піни, через яку техніка може зламатися. 

Плюс порошку в тому, що регулювати його кількість можливо самостійно, що набагато складніше зробити з тією ж таблеткою для посудомийки. Якщо посудомийка не заповнена повністю, то можна зменшити дозування. Крім того, з порошком можна також регулювати кількість солі, засипаючи її через раз в машину, особливо якщо водопровідна вода не жорстка. Тішить також той факт, що порошок набагато дешевше таблеток і гелів.

Порошок Vortex — основні переваги

Сучасні посудомийні машини миють посуд за допомогою спеціальних розпилювачів, які знаходяться зверху і знизу. Завдяки спеціальній формулі порошку Vortex посуд завжди буде чистим і блискучим.

Ефективність порошку для посуду Vortex полягає в унікальній формулі O2Xygen Power. Активний кисень O2Xygen Power, який подається разом із струменями води багаторазово підсилює властивості очищення і дозволяє видаляти навіть найскладніші забруднення, тим самим забезпечуючи ідеально чистий посуд.

Інноваційний порошок для посуду Vortex створений завдяки зусиллям кращих фахівців і є комплексом компонентів, який долає жир і забруднення будь-якого характеру, забезпечуючи чистоту і блиск посуду.

Переваги порошку для посудомийної машини Vortex - це:

 1. очищення посуду від жиру і засохлих забруднень
 2. ефективне очищення від плям чаю і кави
 3. захист поверхонь від корозії і потемніння
 4. ефективна дія при будь-яких температурах
 5. блиск і приємний запах посуду
 6. захист техніки від накипу
 7. відсутність розводів
 8. антибактеріальний ефект
 9. економічна витрата  

Порошок для посудомийки Vortex — це ефективний миючий засіб для всіх видів посуду, а саме для скляної, керамічної, нержавіючої, в тому числі

Up